/ /

Episode Discussion - Switch Mode Fighting – Michael X Riojas


imageEpisode Discussion - Switch Mode Fighting – Michael X Riojas

Michael joins us once again as we talk some pre- Pax South 2017 talk and discuss the latest announcement from Nintendo on The Switch.

Read the full story here


Comments

 • Hasta Yatağı Nedir?
  Hasta karyolası; hastaların evde ve hastanede kullandıkları yataktır. Normal yataklardan farklı olması sebebiyle hasta yatağı adını alır. Yataklar özel bir başlığa, hasta düşmesin diye özel korkuluklara sahip, kolay hareket edebilmesi için tekerlekleri bulunan ve hareketli bir yapıya sahip ortopedik bir yatak özelliği gösterir.
  Evde Hasta Yatağı Kullanılır mı?
  Hareketli hasta yatağı hastanelerde tercih edilen bir yatak çeşididir. Evde hasta bakanlar veya yatalak hastası olanlar için normal bir yatak zahmetli ve sağlıksız bir sürece sebep olur. Hasta yataklarının fonksiyonel yönü bu yatakların evde de rahatlıkla kullanılabilmesini sağlıyor. Örneği yatağa bağlı hastalar için tuvalet sorununu kolaylaştırmak adına tuvaletli hasta yatağı modeli bulunuyor. Tamamen hastanın sağlık durumuna göre seçim yapılacak modellere sahip yataklar kullanımı ve temizliği kolay olması sebebiyle evlerde de kullanılıyor.
  Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?
  Kumandalı hasta yatağı: Hasta yatağının kolayca kontrol edilebilmesi, üzerinde yatan hastanın fiziksel bir zahmete katlanmadan yatağa şekil verilmesi için tasarlanan kumandalı hasta yatağı, küçük bir kumanda ile kontrol ediliyor.
  Hasta yıkama yatağı: Yatalak hastaların yıkanma işlemleri için birkaç kişiyle birlikte hastayı banyoya taşımak üstelik banyoda hastaya özel bir küvet sistemi hazırlamak oldukça zor ve zahmetlidir. Hasta yıkama yatağı, hasta karyolası üzerine yerleştirilir ve pompa yardımıyla şişirilerek küvet haline getirilir. Bu yatak içerisinde tutma yerleri, baş desteği, kirli suyu boşaltma mekanizması gibi ihtiyaç duyulan her detaya sahip bir şekilde tasarlandığından hastanın fiziksel bir zorluk yaşamadan yıkanmasına yardımcı oluyor. http://www.emeksaglik.net web sitemizden hasta karyolası satın alabilir veya hasta yatağı kiralama yapabilirsiniz. Hasta Karyolası
 • We expect that the new LG V30 will be a super success when it launches at the upcoming global event. With the other Smartphone manufacturers going all in to find the proverbial Pandora’s Box when it comes to customer satisfaction, we have developed a wishlist of the features which the LG will supposedly carry.
Sign In or Register to comment.